شبکه جهانی هدهد

تبریک سالروز تولدتون

روزای تولد همیشه برامون پر از خاطره های قشنگ ، مهمونی و جشن و کلی خوراکی خوشمزه ست‌. یه روز خاص در زندگیمون که یکبار در سال اتفاق میفته و ما اون روز رو با بهترین دوستامون میگذرونیم.
شبکه ی خودتون که دوست تک تک شماست، تصمیم گرفت یه برنامه بسازه به اسم " تولدت مبارک " که در روز تولدتون ، شریک شادی و خنده هاتون بشه و یه جشن به سبک هدهد براتون بگیره.
ما با عکسایی که خودتون برامون ارسال میکنین یه کلیپ کوتاه انیمیشنی میسازیم که هدهد و دوستاش یه کیک تولد خوشمزه رو بهتون تقدیم میکنن و این کلیپ رو روز تولدتون از شبکه پخش میکنیم.

نحوه ی ثبت نام :

اگه دوست داری ما برات تولدت رو جشن بگیریم ، کافیه وارد اپلیکیشن بشی و در قسمت تولدت مبارک ، اقدام به ثبت نام کنی. یادت باشه حتما 7 روز قبل از روز تولدت ثبت نام کرده باشی.

پیشاپیش تولدت مبارک

ثبت نام برنامه تولدت مبارک

کلیپ اختصاصی

کادو گرفتن تو روز تولد خیلی حس خوبی داره، مگه نه؟

کلیپ اختصاصی تولدت مبارک یه کادوی خاص و جالبه که ما برای روز تولدتون در نظر گرفتیم! این کلیپ یه هدیه ی ویژه و موندگار برای روز تولدتونه، از طرف شبکه ی خودتون هدهد!

کافیه اپلیکیشن شبکه ی هدهد رو باز کنی ، وارد قسمت کلیپ اختصاصی تولدت مبارک بشی و ۱۱ تا از عکسهای مناسب و با کیفیت از خودت یا کسی که می‌خوای این کلیپو بهش هدیه بدی برامون ارسال کنی.

بعد از سفارش ساخت کلیپ ، ما با عکسهای قشنگت کلیپ اختصاصی کوتاه انیمیشنی می‌سازیم و براتون می‌فرستیم.

ساخت کلیپ اختصاصی